🚚 DARMOWA DOSTAWA do paczkomatów InPost dla wszystkich zamówień od 70 PLN i zawsze 🔥 DARMOWY ZWROT zamówienia!

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa to świetny pomysł na elegancki prezent dla każdego! To także wygodna alternatywa, kiedy nie możesz zdecydować się, co wybrać jako upominek.

Karta podarunkowa jest prosta w użyciu i gwarantuje bezpieczne, i komfortowe zakupy. Można zapłacić nią za cały zakup lub tylko za jego część w dowolnym momencie. Z takim prezentem nigdy nie narazisz się na ryzyko nietrafionego podarunku.
Karta podarunkowa
REGULAMIN ZAMAWIANIA I KORZYSTANIA Z KART PODARUNKOWYCH
 1. Bon podarunkowy można nabyć w sklepie sestimi.pl
 2. Bon podarunkowy SESTIMI można nabyć za pomocą środka płatniczego akceptowanego przez Sprzedawcę, przy czym płatność za Bon podarunkowy SESTIMI nie może być dokonana przy pomocy innego Bonu podarunkowego.
 3. Wydanie bonu podarunkowego SESTIMI nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług w rozumieniu właściwych przepisów podatkowych. Dowodem wpłaty dla klienta w momencie nabycia bonu podarunkowego jest potwierdzenie przelewu bankowego (wyciąg z konta klienta), potwierdzenie płatności IAI PAY lub płatności za pobraniem - nie stanowiący paragonu czy faktury.
 4. Bon podarunkowy jest ważny przez okres 12 miesięcy od dnia jego zakupu lub wydania przez sprzedawcę. Wraz z upływem terminu ważności Bonu podarunkowego SESTIMI, nie podlega on odnowieniu i nie uprawnia do dokonania dalszych zakupów, a jakakolwiek niewykorzystana kwota pozostająca na Bonie podarunkowym SESTIMI nie może być przedmiotem jakichkolwiek roszczeń Klienta.
 5. Bon podarunkowy może być realizowany tylko w sklepie internetowym sestimi.pl
 6. Bon podarunkowy nie podlega zwrotowi
 7. Bon podarunkowy SESTIMI nie podlega zastrzeżeniu lub zablokowaniu, w wypadku np. jego utraty. Za bezpieczeństwo i poprawne użycie Bonu podarunkowego SESTIMI odpowiedzialny jest wyłącznie jej Posiadacz. Bon podarunkowy SESTIMI w przypadku jego kradzieży, utraty lub uszkodzenia, nie podlega wymianie na nowy.
 8. Bon podarunkowy SESTIMI jest wysyłany w wybrany przez klienta sposób. Kupujący ponosi koszty dostawy zgodnie z cennikiem.

Zasady realizacji

 1. Podstawą realizacji bonu jest kod umieszczony na nim.
 2. Sprzedawca może odmówić realizacji Bonu podarunkowego SESTIMI w przypadku upływu terminu ważności bonu podarunkowego.
 3. W sytuacji, gdy wartość nabywanego towaru jest wyższa niż wartość Bonu podarunkowego SESTIMI, Klient zobowiązany jest do dokonania dopłaty do wysokości ceny w/w towaru.
 4. Jeżeli wybrane produkty będą na niższą kwotę niż wartość Bonu podarunkowego SESTIMI, klient nie otrzymuje różnicy.
 5. Bon podarunkowy może być wymieniany tylko na towar dostępny w sklepie internetowym sestimi.pl
 6. Towary zakupione z pomocą Bonu podarunkowego podlegają takim samym zasadom co do ich zwrotu, wymiany czy reklamacji co pozostałe towary
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 5316 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-02
Zamówienie zrealizowane towar szybko wszystko ok.
2024-05-25
ok. polecam
pixel